Artaş Grubu ile Com Server Geçiş Süreçleri Başlıyor
Artaş Grubu Com Server Kullanıyor

Artaş Grubu ile Com Server Geçiş Süreçleri Başlıyor

Artaş Grubu merkez ofisinde 2016 yılı içerisinde görevine başlayan Com Metraj Yazılımları, Aralık ayı başında yapılan anlaşma ile yerini Com Server sistemine bırakıyor. Metraj hesabına getirilen otomasyon ile metrajın tüm yükünü yazılımlara aktaran Com Server metraj otomasyon sistemi, Artaş Grubu’nun tüm şantiyelerinde göreve başlayacak olmakla birlikte metraj hesabının tüm yükünü mühendislerin üzerinden alıp yazılımlara aktarıyor

Com Server Metraj Otomasyon Sistemine geçiş süreci

2016 yılı içerisinde tek lisans olarak kullanımına başlanılan Com Metraj Yazılımları, sergilediği yüksek performans ile kendisini Artaş Grubu’na kanıtlamanın haklı gururunu yaşamıştı. Bu gelişmeler doğrultusunda yapılan görüşmeler üzerine Artaş Grubu’nun tüm şantiyelerinde metraj otomasyon sistemine geçiş sürecinin başlamasına karar verilip, Aralık ayı başında yapılan anlaşma üzerine Com Server geçiş süreçlerinin de temeli atılmış oldu.

Com Server Sistemi Neden Tercih Edildi?

Com Server metraj Otomasyon Sistemi

Com Server Metraj Otomasyonu, metraj hesabını otomatik olarak çıkarmanın dışında bazı avantajları da kullanıcına sunuyor. Efektif çalışma ve inşaat sektöründe inovasyonu bir araya getiren Com Server metraj otomasyonunun kısaca bazı avantajlarına göz atalım;

- Birden fazla şantiyeyi tek bir veri tabanında buluşturan Com Server, şirketlerin bilgi bütünlüğünü korumayı ön planda tutuyor.

- Şantiyelerde metraj süreçlerinden doğan zaman kaybını bitiren Com Server ile metrajı çıkarılacak alanın metraj hesabına anında ulaşılabiliyor.

- Donatı adet hatalarından kaynaklı zararların tamamen önüne geçen sistem, şantiyeler için doğru sipariş ve kesim listelerine ulaşmayı sağlıyor.

- Merkez ofisten kontrol edilen Com Server sistemi ile tüm şantiyelere tek tıklama ile bağlantı yapılıp, anlık metraj durumu kontrol edilebiliyor.

- Metraj hataları için içerisinde hata mesaj modülü bulunan Com Server, metraj hesabını yapan kullanıcıya anında uyarı gönderebiliyor.

- Tüm metraj hesabını tek bir sistem üzerinden yürüten Com Server, metraj hesabını yüksek standartlar seviyesine taşıyor.

- Türk Standartları’na uygunluğu ve Türkçe arayüzü ile Com Server sistemine geçiş süreçleri minimum sürelerde sağlanabiliyor.

Bu ve benzeri birçok özelliği ile Com Server metraj hesabını minimum süre ve %100 doğrulukta tamamlamak ile birlikte, metraj hesabından kaynaklı tüm problemleri de ortadan rahatlıkla kaldırıyor.

Teknolojiye Yatırım ve Standartların Yükselmesi

Com Server metraj Otomasyon Sistemi

Teknolojiye yatırım yapan Artaş Grubu, üretmiş olduğu yüksek standartlardaki yapıların arka planında yaşanan süreçlerini de yüksek standart ile buluşturmuş oluyor. Bu doğrulta maliyetleri minimum seviyesine indirecek olan Artaş Grubu’na Com Server kullanıcıları arasında yerini aldığı için tekrardan hoşgeldiniz demek isteriz.

Com Server - Kurumsal firmalar için metraj otomasyon çözümünü incele