Haberler
CB Yazılım Server Altyapı Güncellemesi

CB Yazılım Serverlarında Güncellemeye Gidildi

CB Yazılım serverlarında, kullanıcılarımıza çok daha kaliteli hizmet verebilmek adına iyileştirmeye gidilmiş olup bu iyileştirme kapsamında Com Metraj Yazılımları lisans ve güncelleme serverlarına bağlanabilmek için kullanıcılar tarafından uygulanması gereken adımları takip edebilirsiniz.

Diy-Mar İnşaat Com Server Kullanıyor

Diy-Mar İnşaat ile Com Server Metraj Otomasyonuna Geçiş Süreci

1976 yılında inşaat sektörüne ilk adımını atan Diy-Mar (Akar) inşaat, 1976 yılından günümüze gelen süre içerisinde sektörde imza attığı bir çok iş ile yükselişine devam ediyor. Ağırlığı Adalet Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı projeleri olmak üzere onlarca başarılı işe imza atan Diy-Mar İnşaat, paftalar üzerinde %100 doğru bilgiye ulaşmak ve metraj hesabına yönelik kurumsal hafızaya sahip olmak adına Com Server metraj otomasyon sistemi ile yoluna devam etme kararı aldı.

Artaş Grubu Com Server Kullanıyor

Artaş Grubu ile Com Server Geçiş Süreçleri Başlıyor

Artaş Grubu merkez ofisinde 2016 yılı içerisinde görevine başlayan Com Metraj Yazılımları, Aralık ayı başında yapılan anlaşma ile yerini Com Server sistemine bırakıyor. Metraj hesabına getirilen otomasyon ile metrajın tüm yükünü yazılımlara aktaran Com Server metraj otomasyon sistemi, Artaş Grubu’nun tüm şantiyelerinde göreve başlayacak olmakla birlikte metraj hesabının tüm yükünü mühendislerin üzerinden alıp yazılımlara aktarıyor.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Com Metraj Yazılımları

Com Metraj Yazılımları Ücretsiz Eğitimleri 2017 Yılında Başlıyor!

İnşaat sekötürün metraj sorununa çözüm getiren Com Metraj Yazılımları, 2010 yılından günümüze gelen süre içerisinde bir çok mühendisin metraj sorununa çözüm getirerek metrajdan kaynaklı tüm iş yükünü yazılımlara aktarmıştır. 7 senelik kullanım hayatında bir çok değişim geçiren Com Metraj Yazılımları 2017 yılı içerisinde tamamı ücretsiz metraj yazılım eğitimleri ile yeni yazılımlarını mühendislerle bir araya getiriyor.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Com Metraj Yazılımları

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi İnşaatında Rönesans Holding'in Metraj Tercihi Com Metraj Yazılımları Oldu

İnşaatına 2012 yılında Rönesans Holding tarafından başlanan Cumhurbaşkanlığı Sarayı o tarihte ülkemizin en büyük projelerinden bir tanesi olarak hayata geçirilmişti. Kapladığı alan ve inşaat m2’si olarak 2012 yılının en ihtişamlı projeleri arasında yer alan sarayın inşaatında birçok yeni teknoloji kullanılmakla beraber maliyetin düşürülmesi adına da önemli adımlar atılmıştır.

Bulvar Loft Com Metraj Yazılımları

Bulvar Loft'un Metraj Hesabı Com Metraj Yazılımlarına Emanet

Akfen-İlbank Ortaklığı ile hayata geçirilen ve Ankara İncek bölgesinin en ihtişamlı projelerinden biri olan Bulvar Loft’ta metraj tercihi yine Com Metraj Yazılımları oldu. Dost İnşaat ve Proje Yönetim A.Ş.’nin yapımını üstlendiği Bulvar Loft’un inşaatı aralıksız olarak devam ediyor. Com Metraj Yazılımlarının da metraj yazılımları ile destek verdiği proje yatırımcılar için de ayrı bir fırsat sunuyor.

Bilkent Entegre Sağlık Kampüsünde Com Metraj Yazılımları

Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü ve Com Metraj Yazılımları (26 Lisans ile çalışmaya aralıksız devam...)

Sağlık Bakanlığı’nın desteği ile hayata geçirilen şehir hastaneleri projelerinin temelleri bundan birkaç yıl önce atılmaya başlanmıştır. Birçok şehir için planlanan sağlık kampüsü projeleri, 2016 yılı itibariyle hız kazanmakla birlikte günümüzde yeni şehir hastanelerin de ihaleleri yapılmış olup, şantiye aşamalarına geçilmiş bulunmaktadır. [...]

Etlik Entegre Sağlık Kampüsü Com Metraj Yazılımları

Astaldi-Türkerler Ortaklığını ile yapımı devam eden Etlik Entegre Sağlık Kampüsü'nde metraj hesabı Com Metraj Yazılımları ile aralıksız devam ediyor.

Astaldi-Türkerler ortaklığı ile dünyanın en büyük entegre sağlık kampüslerinde başı çeken Etlik Entegre Sağlık Kampüsü projesinde metraj hesabı Com Metraj Yazılımları ile aralıksız devam ediyor. 1.400.000 m2’lik bir arazi üzerine yapımına hızla devam edilen sağlık kampüsünde 1.071.000 m2’lik kapalı alan mevcuttur.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Com Metraj Yazılımları

Avrupa Konutları Com Metraj Yazılımları ile Yükseliyor!

Konut sektörünün lider firmalarında Artaş Grubu, Avrupa Konutları markası altında yapımına devam ettiği Avrupa Konutları Başakşehir şantiyesinde Com Metraj Yazılımlarını tercih etti. Teknolojiye verdiği değer ve bu konuda yapmış olduğu yatırımlar ile şantiyelerini bir adım öteye taşıyan Artaş Grubu, daha hızlı ve %100 doğru metraj için Com Metraj Yazılımları ile çalışmaya başladı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Com Metraj Yazılımları

Tual Bahçekent projesinde metraj tercihi yine Com Metraj Yazılımları!

Dağ Mühendislik tarafından yapına başlanan Tual Bahçekent projesinde üst yapı kaba metraj hesapları tercihi Com Metraj Yazılımları oldu. Tual Bahçekent, 190 dönüm alan üzerinde 2000 konut ve ticari ünite, sosyal tesisler, sağlık, eğitim, ibadet ve kültür varlıklarıyla Bahçekent’in önemli projeleri arasında başı çekmekte.