• Com Metraj Teknik Destek

Neden Bir Güncelleme Anlaşmasına İhtiyacınız Var?

Sektör sürekli güncelleniyor. 10 yıl önce 5, 10 katlı küçük konut yapılarının üretildiği sektörde günümüzde milyonlarca metrekarelik devasa projelerin inşaatları devam ediyor. Büyüyen sektör, yeni ihtiyaçlar doğuruyor. Günümüzde hangi yazılım çözümü tercih ederseniz edin, her firma gelişmelere ayak uydurma mecburiyetindedir. Sektörün değişen yüzlerce ihtiyacına anında çözüm getiren ekipler, kullanıcılarının sektördeki devamlılığını sağlamak adına birçok özelliği çözümlerine ilave etmektedir. Güncel yazılım kullanımı ile ulaşabileceğiniz sektör ihtiyaçları, güncelleme anlaşmaları kapsamında çok daha ekonomik olarak kullanıcılarına ulaşmaktadır.

dark and light

Com GVA Nedir?

Com GVA (Güncel Versiyon Anlaşması), sektöre hizmet veren tüm kullancılarımızın değişen sektör ihtiyaçlarına anında ulaşmasını sağlayan kullanıcı dostu bir güncel versiyon anlaşma modelidir. Com GVA sözlemesi üzerinden her yıl yeni yayınlanan Com Metraj Yazılımları'na hem ilk ulaşan siz olursunuz, hem de %20'ye varan indirim üzerinden sahip olursunuz. Ayrıca güncelleme anlaşması kapsamında yıllık teknik destek pakitiniz de tanımlanmış olur.

dark and light

Hangi Com Metraj Çözümleri Bu Kapsama Girmektedir?

En fazla 2 yıl öncesi yayınlanmış Com Metraj sürümleri kullanıları Com GVA paketi üzerinden güncelleme anlaşmasına dahil olabilir. 2+ kullanıcılar, Com GVA paketlerine yalnızca yeni lisans satın alımı üzerinden devam edebilirler.

dark and light

Com Donatı v5 Kullanıcısıyım Ne Yapmam Gerekiyor

2010 yılından 2014 yılı sonuna kadar destekleri verilen Com Donatı v5 için günümüzde güncelleme, kurulum ve bakım destekleri verilmemektedir. Com Donatı v5 programının desteklerinin bitmesinin ardından geçen 6 yıl içerisinde farklı donatı metraj özellikleri ve programları yayınlamış bulunmaktayız. Bu neden günümüzde Com Donatı v5 versiyonu ile ilgili her hangi bir bakım ya da destek paketimiz mevcut olmamaktadır.

Com Donatı v5 kullanıcıları, Com Donatı 2019 versiyonuna doğrudan yeni lisans satın alımı üzerinden ulaşmaktadır.

dark and light