• demir metraj programı

Türkiye'nin En Faydalı Veri Aktarım İş Birliği

AMP Yazılım ve CB Yazılım AR-GE ekiplerinin bir araya gelerek yaptığı çalışmaların ardından Com Donatı ile Kurumsal Hakediş Yaklaşık Maliyet yazılımı arasındaki veri aktarımı tamamlandı! Otomatik olarak çıkarılan donatı metrajları şimdi tek tıklama ile KHYM yazılımının içerisine aktarılıyor. Hem metraj süreçleri, hem de hakediş süreçlerinde yaşanan zaman kayıplarına artık yer verilmiyor!


Kısaca Veri Aktarımı...


dark and light

Hem Com Donatı Hem De KHYM Kullanıcısı Mısınız?

Veri aktarımına başlayabilmeniz için güncel versiyonlara geçiş yapmanız gerekmektedir? Güncel versiyonlar için de sizleri özel tekliflerimiz bekliyor.

Yalnızca KHYM Kullanıcısı Mısınız?

Sınırlı sayıda lisans için geçerli Com Donatı 2019 teklifinizi hemen iletelim. Donatı metraj hesabının en akıllı çözümüne Com Metraj Ekibi'nin desteği ile hızlıca geçiş yapın!

Yalnızca Com Donatı Kullanıcısı Mısınız?

Türkiye'nin en iyi hakediş yazılımına geçiş yapmanız için tüm detayları anlatalım. Sadece 100 lisans için geçerli özel teklifimiz ile metraj sürecinin ardından hakediş süreçlerinizi de otomasyon ile buluşturalım.

KHYM ve Com Donatı Kullanıcısı Değil Misiniz?

Neden binlerce kullanıcının KHYM ve Com Donatı'yı tercih ettiğini sizlere anlatalım. Metraj süreçlerinden raporlamaya, hakediş süreçlerinden veri aktarımına tüm detayları anlatalım. Com Donatı 2019 ve KHYM'nin yalnızca 100 lisans için sınırlı özel teklifini sizlere sunalım. Sektördeki binlerce firma ile olan yarışınızda teknik ekiplerimizin desteği ile bir adım daha önde olmanızı sağlayalım!