Bulvar Loft'ta Metraj Tercihi Yine Com MEtraj Yazılımları
bulvar loft akfen ilbank dost inşaat com metraj yazılımları

Bulvar Loft Com Metraj Yazılımları ile Yükseliyor

Akfen-İlbank Ortaklığı ile hayata geçirilen ve Ankara İncek bölgesinin en ihtişamlı projelerinden biri olan Bulvar Loft’ta metraj tercihi yine Com Metraj Yazılımları oldu. Dost İnşaat ve Proje Yönetim A.Ş.’nin yapımını üstlendiği Bulvar Loft’un inşaatı aralıksız olarak devam ediyor. Com Metraj Yazılımlarının da metraj yazılımları ile destek verdiği proje yatırımcılar için de ayrı bir fırsat sunuyor.

Bulvar Loft ve Com Metraj Yazılımları

com metraj yazılımları

Üst yapı kaba metrajlarının öncü yazılımları olan Com Metraj Yazılımları ile metraj hesabı projeler teslim edildikten kısa bir süre sonra metraj hesabı %100 doğru olarak noktalandı. Teknik ofis mühendisleri ve Com metraj ekibinin koordineli çalışması ile tüm metraj hesabı rekor sayılabilecek bir sürede teslim edildi. Metraj hesabına yönelik yenilikçi çözümleriyle metrajın tüm yükünü mühendislerin üzerinden alan Com Metraj Yazılımları, yalnızca 2016 yılı içerisinde 15.000.000 m2’lik alanın donatı, beton, kalıp ve kalıp iskelesi metrajlarını noktalayıp, yeni kullanıcıları ile metraj hesabına aralıksız devam etmektedir.

Sahip Olması Kolay, Vazgeçmesi Zor!

com metraj yazılımları

Com Metraj Yazılımları, uygun fiyat politikası ve %100 müşteri memnuniyeti ile inşaat sektörüne yayılmaya devam etmekle birlikte günümüzde orta ve büyük ölçekli birçok firma için metraj çözümü sunmaktadır. Yıllık teknik destek ve bakım ücretlerinin bulunmadığı Com Metraj Yazılımları ile bir kere öde, tüm projelerinin metrajı noktalansın mantığıyla metraj sonunun önüne geçilmiştir. Tamamı inşaat mühendisleri tarafından tasarlanan Com Metraj Yazılımları, yazılım mühendisleri tarafından şekillendirilip, kullanıcıların metraj hesaplarını çözmek adına 2010 yılından günümüze birçok projede aktif olarak çalışmaya devam etmektedir. Tamamı Türkçe arayüz ile kullanabileceğiniz Com Metraj Yazılımları, metrajı çıkarılacak paftaya mühendis gözüyle bakmakla birlikte teslim edeceği raporlarda da ülkemizde kullanılan güncel formatları kullanmaktadır.

Com Metraj Yazılımları İletişim
Com Platinum
Com Standard
Com Metraj Yazılımlarını tercih eden Türkiye’nin Devleri