Civil Ankara 2017 Başlıyor!
Civil Ankara 2017

Civil Ankara 2017, 2-3-4 Mart Tarihlerinde Gazi Üniversite Konser Salonunda...

Civil Ankara 2017, Gazi Üniversitesi İnşaat Topluluğu'nun düzenlediği iki günlük konferans dizisi olmakla birlikte Civil Ankara organizasyonlarının devamı niteliğinde gerçekleşecektir. Civil Ankara; Türkiye'nin farklı üniversitelerinden katılım sağlayan mühendislik ve mimarlık öğrencilerine yönelik sektör hakkında bilgilendirme ve gelişimleri açısından, şirket yöneticilerinin, akademisyenlerin, inşaat sektörünün önde gelen yöneticilerinin, kişisel gelişim uzmanlarının tecrübelerini aktarma olanağı sunan, sektörün liderleri ile sektöre ilk adımlarını atan yeni meslektaşlarını bir araya getiren en etkin konferansların başında gelmektedir.

Sponsorları arasında yer aldığımız Civil Ankara 2017'de 2 günlük konferans dizisinin ardından gerçekleşecek 3. gün etkinlikleri ile sektör buluşmaları farklı bir boyut kazanıyor. Tüm Türkiye geneli katılımların hızla devam ettiği civil ankara 2017, son yıllarda düzenlenmiş en iddialı inşaat konferansları arasında adından sıkça söz ettirecek.

Etkinlik Takvimi ve Kayıt

Civil Ankara 2017

2 Mart Perşembe saat 10:00'da başlangıç seremonisi ile start verecek olan Civil Ankara 2017'de gün boyu sektördeki yeni oluşumlar, yeni mezun mühendislerin sektöre ilk adımları, teknoloji ve mühendislik, mühendislerin kişisel gelişimi vb. birçok farklı konuda mühendislik ve mimarlık öğrencilerini sektörün dinamikleri ile bir araya getirmeyi hedefliyor.

CB Yazılım kurucusu, İnşaat Mühendisi Cengiz BACAK'ın da konuşmacıları arasında yer aldığı Civil Ankara 2017'de bu yıl çok daha farklı etkinlikler ile Civil Ankara'nın sektörel konferanslarda ne kadar etkili olduğunu bir defa daha göstermek istiyor

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiler için;Com Platinum
Com Standard
Com Metraj Yazılımlarını tercih eden Türkiye’nin Devleri