• demir metraj programı

Com İTS Nedir?

Com İTS, Ekap'ta yayınlanan ihale dosyalarını kullanıcısı için tarayıp, ihtiyaç olan ihale türüne göre sisteme eklenen yeni dosyaları anında kullanıcısa bildirim ile gösteren akıllı bir ihale takip sistemidir.

dark and light

Rekabet Hergün Artıyor...

1000'in üzerinde kullanıcıya ulaştığımız Com Metraj Yazılımları ile sektörün ihale ve şantiye süreçlerine destek vermeye devam ederken, kendi içimizde kullandığımız İhale Takip Sistemi yazılımını tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak açma kararı aldık. Hergün değişen sektör şartlarında, gözden kaçıracağınız ihale dosyaları iş potansiyelinize engel olmasın diye bu görevi sizin adınıza Com İTS'ye aktardık!

dark and light

Güncel Versiyonda Neler Var?

İnşaat sektörünün ihtiyaçlarına yönelik tamamen ücretsiz olarak geliştirmeye devam ettğimiz Com İTS'nin güncel versiyonuna neler ekledik?

dark and light

Ücretsiz İndirip Hemen Kullanmaya Başlayın...


Com İTS Hakkında Bilgilendirme

Com İTS, EKAP üzerinde yayınlan ihale dosyalarının daha anlaşılabilir ve takip edilebilir bir şekilde erişilmesine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Bu gelişim sırasında EKAP hizmetinin altyapısı kullanılmıştır. İlgili altyapı EKAP tarafından izin verildiği sürece Com İTS kullanılabilir. Com İTS yazılımının ömür boyu ihalelere ve ihale sonuçlarına ulaşması taahhütü CB Yazılım tarafından verilmemektedir. Ayrıca CB Yazılım'ın Com İTS üzerinden her hangi bir kazanç beklentisi bulunmadığını da bildirmek isteriz.