• demir metraj programı

Com İTS Nedir?

Com İTS, Ekap'ta yayınlanan ihale dosyalarını kullanıcısı için tarayıp, ihtiyaç olan ihale türüne göre sisteme eklenen yeni dosyaları anında kullanıcısa bildirim ile gösteren akıllı bir ihale takip sistemidir.

dark and light

VİDEO İLE ANLATALIM

Com İTS, tamamen ülkemizdeki inşaat sektörü için tasarlandı. Ekap'ta yer hiçbir dosyayı gözünüzden kaçırmamanız için akıllı bir sistem olarak geliştirdik. Tamamen ÜCRETSİZ olarak kullanıma sunduk. 1000'lerce kullanıcıya ulaştık!

*İlgili video, bir Com Metraj kullanıcısı tarafından çekilmiş olup geçici olarak siteye eklenmiştir. CB Yazılım tarafından oluşturulan güncel video yakında eklenecektir.


Rekabet Hergün Artıyor...

1000'in üzerinde kullanıcıya ulaştığımız Com Metraj Yazılımları ile sektörün ihale ve şantiye süreçlerine destek vermeye devam ederken, kendi içimizde kullandığımız İhale Takip Sistemi yazılımını tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak açma kararı aldık. Hergün değişen sektör şartlarında, gözden kaçıracağınız ihale dosyaları iş potansiyelinize engel olmasın diye bu görevi sizin adınıza Com İTS'ye aktardık!

dark and light

Ücretsiz İndirip Hemen Kullanmaya Başlayın...