Yıl Sonu Kampanyası Devam Ediyor
Com Metraj yazılımları fiyatları nedir?

Yıl Sonuna Özel İndirimler Tüm Hızıyla Devam EdiyorTürkiye’nin en çok tercih edilen metraj yazılımı konumuna gelen Com Metraj Yazılımları Aralık sonuna kadar sürecek olan %20’ye varan indirimler ile yeni yılda elle metraj çıkaran mühendis bırakmıyor. %20’ye varan indirimler ve vade farksız 6 taksite varan ödeme seçenekleri ile tüm mühendislerin metraj problemine çözüm oluyor. Com Metraj Yazılımlarının sektörde neden bu kadar fazla tercih edildiğini merak ediyor musunuz?

Com Metraj Yazılımları yıl sonu kampanyası

Projelerle Uğraştırmaz!

Com Metraj Yazılımları ile metraj hesabını çıkarmak için DWG üzerinde değişiklik yapmanıza gerek yoktur. CAD yazılımları ile açılmış olan statik projeler üzerinde metrajı çıkarılacak alanı kare içerisine alıp enter tuşuna basmak, metraj hesabının çıkarılması, yeşil defter, keşif özetleri, donatı sipariş listeleri, donatı kesim listeleri ve kalıp takımlama listeleri için yapılması gereken tek işlemdir.

Projedeki hataları tespit eder!

Com Metraj Yazılımları, metrajı çıkarılacak alanda bulunan donatı adetlerini kontrol eder. Projelerde hatalı hesaplanmış adetleri bulur ve kullanıcısının onayı doğrultusunda anında düzeltir. Donatı paftanızda adet bilgileri yok mu? Com Metraj Yazılımları projede yazılmamış olan adetleri TS500 ve Deprem Yönetmeliğine göre anında hesaplar ve DWG üzerine kaydeder.

Com Metraj Yazılımları

İhale Hazırlığında Com Metraj

İhale hazırlık sürelerini minimuma indiren Com Metraj Yazılımları, tek tıklama ile tüm hesabı anında kullanıcısına sunar. Metraj hesabı bittikten sonra yeşil defter ve keşif özetlerini de tamamen otomatik oluşturur ve kullanıcısı üzerinden metrajın tüm yükünü alır.

Şantiye ve Planlama Süreçlerinde Com Metraj

Şantiye ya da planlama süreçlerinin olmazsa olmazı doğru metraj hesabına tek tıklama ile ulaşabilen Com Metraj Yazılımları, reel bilgi üzerinden planlamanıza, sipariş listelerinize ya da kesim listelerinize ulaşmanızı sağlar

Rapor Formatları

Com Metraj Yazılımları, inşaat sektöründe kabul görmüş rapor formatlarını içerisinde bulundurur. Metraj hesabı bitti mi? Yeşil defter, keşif özetleri, donatı sipariş ve kesim listeleri ile kalıp takımlama listeleriniz anında hazır. İster Excel’e aktarın ister PDF’e.

Milli Yazılım

Com Metraj Yazılımları tamamı Türk Mühendisleri tarafından geliştirilmiş, ayrıca projeler üzerinde olan hakimiyeti ile projeleri mühendis gözüyle inceleyen en akıllı yazılım çözümüdür. Uzun yıllardan gelen inşaat tecrübesinin aktarıldığı Com Metraj Yazılımları ile sektörde birçok mühendis artık metraj hesabı ile uğraşmıyor.

Şantiyeler ve Com Metraj Yazılımları

Com Metraj Yazılımları Hangi Şantiyelerde Kullanılıyor

Yalnızca 2016 yılı içerisinde ortalama 15.000.000 m2’lik alanın metraj hesabını çıkaran Com Metraj Yazılımları Türkiye’nin en önemli şantiyelerinde aktif olarak kullanılmaya devam etmektedir. Tüm referanslar için tıklayın

Hangi Com Metraj Programı

İşinize en uygun Com Metraj Programını seçin, Aralık sonuna kadar %20’ye varan indirimler ile sahip olun. Com Metraj Programları kullanıcıları metrajın tüm yükünü çoktan yazılımlara aktardı. 100.000 m2'lik alanın donatı, beton, kalıp ve kalıp iskelesi metrajlarını 1 günde rahatlıkla çıkaran Com Metraj kullanıcıları, metraj hesabından kaynaklı tüm problemlerin çoktan önüne geçti.

Com Metraj Yazılımları Versiyon Bilgileri

Com Platinum (Donatı metraj programı) hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Com Standard (beton, kalıp ve kalıp iskelesi metraj programı) hakkında detaylı bilgi tıklayın

Com Enterprise (Donatı, beton, kalıp ve kalıp iskelesi metraj programı) hakkında detaylı bilgi tıklayın

Com Server (Kurumsal ölçekli firmalar için metraj otomasyon sistemi) hakkında detaylı bilgi tıklayın

Detaylı Bilgi ve İletişim

Sizi Arayalım

Kampanya son tarihi 31 Aralık 2016 olmakla birlikte 1 Ocak 2017 tarihinde güncel satış fiyatları üzerinden kullanıcılarla buluşmaya devam edecektir.