Com Metraj Yazılımları 2017 yılında ücretsiz eğitimlere başlıyor
Com Metraj Yazılımları 2017 eğitimleri başlıyor

Com Metraj Yazılımları 2017 yılında ücretsiz yazılım eğitimleri ile mühendislerle buluşuyor!

İnşaat sekötürün metraj sorununa çözüm getiren Com Metraj Yazılımları, 2010 yılından günümüze gelen süre içerisinde bir çok mühendisin metraj sorununa çözüm getirerek metrajdan kaynaklı tüm iş yükünü yazılımlara aktarmıştır. 7 senelik kullanım hayatında bir çok değişim geçiren Com Metraj Yazılımları 2017 yılı içerisinde tamamı ücretsiz metraj yazılım eğitimleri ile yeni yazılımlarını mühendislerle bir araya getiriyor.

Sertifika Programı

DİA Holding Bilkent Şantiyesi

Ücretsiz eğitimler ile birlikte her katılımcının adına özel oluşturulacak olan Com Metraj Yazılımları kullanıcı sertifikası, CV'nizdeki önemli bir boşluğu dolduracktır. Sertfikalar, eğitimlere katılıp belirli bir devam seviyesini geçen kullanıcılara yine ücretsiz olarak verilecektir.

Aralık ayında açıklanacak eğitim takvimleri ile her eğitim programı için 10 - 15 arası kullanıcı kaydı alınacaktır. Com Metraj Yazılımları eğitimlerinden ücretsiz olarak yararlanmakla birlikte yaşadığınız şehirde yeni mühendislerle bir araya gelerek, iş ağınızı genişletme fırsatlarına da sahip olabileceksiniz.

2017 yılı içerisinde başlayacak olan Com Metraj Yazılımları eğitim programı kısa bir süre sonra detaylı olarak açıklanacaktır.

Com Platinum
Com Standard
Com Metraj Yazılımlarını tercih eden Türkiye’nin Devleri