Com Metraj Yazılımları Enflasyon ile Topyekün Mücadele İndirimleri
Com Metraj Yazılımları Enflasyon ile Topyekün Mücadele İndirimleri

Com Metraj Yazılımları Enflasyon ile Topyekün Mücadele İndirimleri%100 Yerli ve Milli olarak geliştirilen Com Metraj yazılımları, enflasyonla topyekün mücadele kampanyası ile 01 Ocak 2019 tarihine kadar %25 indirimli fiyatlarla kullanıcılarına ulaşmaya devam ediyor. %10 Enflasyonla topyekün mücadele + %15 Com Metraj özel indirimleri ile kısıtlı süre için geçerli kampanya dahilinde metraj hesabından gelen tüm iş yükünü yazılımlara aktarmaya devam ediyoruz.

Com Metraj Yazılımları

Projelerle Uğraştırmaz!

DWG dosyanı aç. Metrajı çıkarılacak alanı seç. Enter tuşuna bas! Metraj hesabı ile birlikte yeşil defter, keşif özeti, donatı sipariş listesi, donatı kesim listesi ve kalıp takımlama listeleri hazır!

Projedeki hataları tespit eder!

Com Metraj Yazılımları, metrajı çıkarılacak alanda bulunan donatı adetlerini kontrol eder. Projelerde hatalı hesaplanmış adetleri bulur ve kullanıcısının onayı doğrultusunda anında düzeltir. Donatı paftanızda adet bilgileri yok mu? Com Metraj Yazılımları projede yazılmamış olan adetleri TS500 ve Deprem Yönetmeliğine göre anında hesaplar ve DWG üzerine kaydeder.

İhale Hazırlığında Com Metraj

İhale hazırlık sürelerini minimuma indiren Com Metraj Yazılımları, tek tıklama ile tüm hesabı anında kullanıcısına sunar. Metraj hesabı bittikten sonra yeşil defter ve keşif özetlerini de tamamen otomatik oluşturur ve kullanıcısı üzerinden metrajın tüm yükünü alır.


Şantiye ve Planlama Süreçlerinde Com Metraj

Şantiye ya da planlama süreçlerinin olmazsa olmazı doğru metraj hesabına tek tıklama ile ulaşabilen Com Metraj Yazılımları, reel bilgi üzerinden planlamanıza, sipariş listelerinize ya da kesim listelerinize ulaşmanızı sağlar


Rapor Formatları

Com Metraj Yazılımları, inşaat sektöründe kabul görmüş rapor formatlarını içerisinde bulundurur. Metraj hesabı bitti mi? Yeşil defter, keşif özetleri, donatı sipariş ve kesim listeleri ile kalıp takımlama listeleriniz anında hazır. İster Excel’e aktarın ister PDF’e.

Milli Yazılım

Com Metraj Yazılımları tamamı Türk Mühendisleri tarafından geliştirilmiş, ayrıca projeler üzerinde olan hakimiyeti ile projeleri mühendis gözüyle inceleyen en akıllı yazılım çözümüdür. Uzun yıllardan gelen inşaat tecrübesinin aktarıldığı Com Metraj Yazılımları ile sektörde birçok mühendis artık metraj hesabı ile uğraşmıyor.

Şantiyeler ve Com Metraj Yazılımları

Com Metraj Yazılımları Hangi Şantiyelerde Kullanılıyor

Milyonlarca m2'lik alanın metraj hesabını noktalayan Com Metraj yazılımları ile metraj hesabından gelen tüm iş yükünü hemen yazılımlara aktarın. Tüm referanslar için tıklayın

Kampanya Kapsamına Neler Dahildir?

İşinize en uygun Com Metraj Programını seçin, Aralık sonuna kadar %25’e varan indirimler ile akıllı metraj sistemlerine geçiş yapın.

Com Metraj Yazılımları Enflasyon ile Topyekün Mücadele İndirimleri
- 3 ay ücretiz eğitim.
- 3 ay ücretiz teknik destek.
- 2019 versiyonlarına geçiş hakkı.
- Türkiye'nin en çok tercih edilen hakediş yazılımlarına veri aktarım modülü. (Yakında bilgileri paylaşılacaktır)
- Kredi kartı ile yapılan ödemelerde vade farkı olmaksızın lisans alımı.

Com Metraj Yazılımları Versiyon Bilgileri

Com Platinum (Donatı metraj programı) hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Com Standard (beton, kalıp ve kalıp iskelesi metraj programı) hakkında detaylı bilgi tıklayın

Com Enterprise (Donatı, beton, kalıp ve kalıp iskelesi metraj programı) hakkında detaylı bilgi tıklayın

Com Server (Kurumsal ölçekli firmalar için metraj otomasyon sistemi) hakkında detaylı bilgi tıklayın

Detaylı Bilgi ve İletişim

Sizi Arayalım

Kampanya son tarihi 1 Ocak 2019 olmakla birlikte 1 Ocak 2019 tarihinde güncellenen satış ve teknik destek fiyatları üzerinden kullanıcılarla buluşmaya devam edecektir.