Diy-Mar İnşaat'ın Metraj Hesabında Tercihi Com Server Oldu
Diy-Mar İnşaat Com Server Kullanıyor

Diy-Mar İnşaat ile Com Server Metraj Otomasyonuna Geçiş Süreci

1976 yılında inşaat sektörüne ilk adımını atan Diy-Mar (Akar) inşaat, 1976 yılından günümüze gelen süre içerisinde sektörde imza attığı bir çok iş ile yükselişine devam ediyor. Ağırlığı Adalet Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı projeleri olmak üzere onlarca başarılı işe imza atan Diy-Mar İnşaat, paftalar üzerinde %100 doğru bilgiye ulaşmak ve metraj hesabına yönelik kurumsal hafızaya sahip olmak adına Com Server metraj otomasyon sistemi ile yoluna devam etme kararı aldı.

Com Server ve Metraj Süreçleri

Metraj hesabını tek bir sistem üzerinden yönetebilen Com Server metraj otomasyonu, DWG dosyaları üzerinden %100 doğrulukta metraj hesabını çıkarmakla birlikte özellikle ihale hazırlık süreçlerine minimum sürede hazrılanmaya olanak sağlıyor. Tek merkezden, tüm şantiyeleri de kontrol altına alan Com Server ile tüm şantiyelerin metraj hesabı yine tek bir veri tabanı üzerinde kayıt altına alınıyor. Statik projelerde donatı adet hatalarına kadar tespit eden Com Server, içerisinde bulunan TS500 ve Deprem Yönetmeliği algoritmaları ile yanlış ya da eksik bilgiyi anında tamamlayabiliyor. Sahada kullanılacak nitelikte bilgi üreten Com Server, karlılığı maksimuma çıkarıyor.

Com Server metraj Otomasyon Sistemi

İşi Masada Kazanın!

Rekabetin günden güne arttığı inşaat sektöründe işi masada kazanan firmaların ortak noktası işe doğru veriler üzerinden hazırlanmaktır. Doğru verilere anında ulaşabilen Com Server ile ihale süreçlerinden, şantiye süreçlerine ihtiyacınız olan bilgi tek tıklama ile anında karşınıza gelir. DWG üzerinde hiçbir değişiklik yapmaya gerek olmadan metraj hesabına anında ulaşan Com Server, kurumsal firmaların olmazsa olmazı noktasında hızlı yükselişine devam ediyor.

Com Server - Kurumsal firmalar için metraj otomasyon çözümünü incele