Etlik Entegre Sağlık Kampüsünün Metraj Çözümü Com Metraj Yazılımları
Etlik Entegre Sağlık Kampüsü türkerler astaldi com metraj yazılımları

Etlik Entegre Sağlık Kampüsünde Com Metraj Yazılımları Farkı

Astaldi-Türkerler ortaklığı ile dünyanın en büyük entegre sağlık kampüslerinde başı çeken Etlik Entegre Sağlık Kampüsü projesinde metraj hesabı Com Metraj Yazılımları ile aralıksız devam ediyor. 1.400.000 m2’lik bir arazi üzerine yapımına hızla devam edilen sağlık kampüsünde 1.071.000 m2’lik kapalı alan mevcuttur.

Metraj hesabı çıkarılacak m2’lerin büyüklüğü nedeniyle tercih edilen Com metraj Yazılımları ile donatı, beton, kalıp ve kalıp iskelesi metrajları tamamlanmış olup yeşil defter ve keşif özetleri de otomatik olarak oluşturulmuştur. Kalıp takımlama listeleri, donatı sipariş listeleri ve donatı kesim listelerine de Com Metraj Yazılımları aracılığıyla ulaşılan entegre sağlık kampüsünde metraj hesabı sorunsuz bir şekilde noktalanmıştır.

Taşeronlarda Com Metraj Yazılımları

Etlik entegre sağlık kampüsü

Etlik Entegre Sağlık Kampüsünün taşeron firmalarının da tercihi noktasında olan Com Metraj Yazılımları ile tam anlamıyla bir metraj otomasyonu kurulmuş, işe dahil olan tüm firmaların metraj hesabından kaynaklanabilecek sorunlarının önün geçilmiş.

Şehir Hastaneleri

Sağlık Bakanlığı’nın birçok ilimizde hayata geçirdiği şehir hastaneleri projeleri, inşaat alanları ve kapalı alan metrekareleri olarak inşaat sektörüne farklı bir soluk getirmiş, alt sektörler olarak yüzlerce sektöre yeni iş kapıları oluşturmuştur. Maliyetleri düşürmek isteyen firmalar, şehir hastaneleri şantiyelerinde planlama ve metraj çalışmalarını profesyonel düzeylere çıkarmıştır. Yazılımların gün geçtikçe desteklerini arttırdığı inşaat sektöründe, ihtiyaç olan bilgiye anında ulaşmak olmazsa olmazlar arasına girmiştir. Bu doğrultuda geliştirmiş olduğumuz Com Metraj Yazılımları, doğru bilgiye ihtiyaç olan anda ve en hızlı şekilde ulaşmak için kusursuz bir çözüm ortağı olarak karşınıza çıkacaktır.

Etlik entegre sağlık kampüsü Com Metraj Yazılımları

Com Metraj Lisansları

Com Metraj Yazılımları kullanıcıların karşısına 2 farklı lisans seçeneği çıkmaktadır. Bireysel ve orta ölçekli kullanımlar için stand-alone lisans seçeneğine sahip olabilirken kurumsal anlamda yapılan çalışmalar için server lisans sistemleri kullanıma sunulmaktadır. Server sistemi altında akıllı lisans seçenekleri ile tüm şantiyeler tek bir sisteme bağlanabilirken şantiye içi taşeron bağlantıları da otomatik olarak sağlanabilmektedir.

Com Metraj Yazılımları İletişim
Com Platinum
Com Standard
Com Metraj Yazılımlarını tercih eden Türkiye’nin Devleri