Yıl Sonu Kampanyası
Com Metraj yazılımları Aralık 2016 kampanyası

Yeni yılda elle metraj çıkaran mühendis kalmıyor

Yıl sonuna özel tüm Com Metraj Yazılımlarında %20'e varan indirimler ile yeni yılda elle metraj çıkaran mühendis bırakmıyoruz! Dilediğin Com Metraj Yazılımını seç, anında kurulumları tamamlansın. Eğitim ve teknik destek ücretlerin de bulunmadığı Com Metraj Yazılımlarına %20'ye varan indirimler ve 6 taksit seçenekleri ile sahip ol. Com Metraj Dünyasına giriş yap, metraj hesabı sorun olmaktan çıksın. Donatı, beton, kalıp ve kalıp iskelesi metrajlarında Türkiye'nin en çok satan metraj yazılımlarına sahip ol.

Hangi Com Metraj Yazılımı

Com Metraj Yazılımları versiyon bilgileri

Com Metraj versiyon tablosundan ihtiyacın olan versiyonu seç, ihtiyacına uygun metraj çözümüne en uygun fiyat seçeneği ile sahip ol. 100.000 m2'lik alanın metrajlarını 1 günde ve %100 doğrulukta çıkarabileceğin Com Metraj Yazılımları ile metraj hesabı tarih olsun!

Sizi Arayalım

Yıl sonuna özel tüm kartlar için geçerli vade farkı olmaksızın 6 taksit imkanıyla yeni yılda metraj hesabını yazılımlar yapsın. Günlerini, haftalarını ya da aylarını harcadığın metraj hesabına kurumsal firmaların tercih ettiği çözümler ile devam et!

Kampanya son tarihi 31 Aralık 2016 olmakla beraber 1 Ocak 2017 tarihinde güncel satış fiyatları üzerinden kullanıma devam edilecektir.